تبلیغات
بهترین وبلاگ مخصوص بازی - جزئیاتی از بازی BattleField 3 منتشر شد.
بهترین وبلاگ مخصوص بازی
بازی بازی بازی

EA" تایید کرد که بازی Battlefield 3 برای سه کنسول PC.Xbox360.PS3در حال ساخت است و  Visuals به همراه DICE با هم در ساخت بازی همکاری می کنند. به احتمال ریاد بازی BF3 با موتور قدرتمند Frostbite 2 ساخته شود ."

 

"اسلحه ها در این بازی قدرت بیشتری دارند و همچنین این سلاح ها ابدیت شده اند – بازی یک سیستم جدید انیمیش دارد که از  قسمت ورزشی شرکت EA که با نام EA Sports مشهور است این سیستم را قرض گرفته استو قابلیت تخریب بازی بهبود شگرفی داشته است( خواهد داشت). کارگردان بازی Patrick Bach در مورد موتور بازی گفت که  این موتور یکی از بهترین موتور ها برای ساخت یک بازی  است شما می توانید جزئیات بیشتری که کارگردان در مورد بازی اعلام کرده است را در وب سایت او بخوانید."

 

"در قسمت مولتی پلیر بازی این بازی توانایی ساپورت 64 نفر را دارا است . بازی BF3 برای PC به توجه و رسیدگی ها خاصی نیاز دارد و خود کارگردان و تولید کننده گفته اند که ما روال ساخت بازی را با دقت دنبال می کنیم و همین طور  انجمنی داریم که بر روی تقاضا های عمومی کار می کنند و انها را تحلیل می کنند. اولین تصاویر و تریلر بازی به نمایش درامده است که می توان با مراجعه به منبع انها را مشاهده کرد و احتمال داده شده است که بازی BF3 در فصل پاییز لانچ شود."

منبع
برچسب ها: جزئیاتی از بازی BattleField 3 منتشر شد.،
نوشته شده در تاریخ شنبه 16 بهمن 1389 توسط علیرضا محمد

قالب وبلاگ

mouse code|mouse code

كد ماوس