تبلیغات
بهترین وبلاگ مخصوص بازی - اولین نگاه به بازی Fighters Uncaged
بهترین وبلاگ مخصوص بازی
بازی بازی بازی

با سلام  امروز با اولین نگاه بازی Fighters Uncaged در خدمت شما هستم امیدوارم از این اولین نگاه لذت ببرید و البته بعد از خواند این اولین نگاه نظرات خود را ثبت کنید تا در مطالب بعدی  محتوای مطالب پر بار تر از گذشته باشد پس شروع می کنیم.

بازی Fighter Uncaged که  در این اولین نگاه با نام FU شناخته خواهد شد .

ادامه را مطالعه کنید


بازی FU از اسم این گیم هم مشخص است در سبک بازی های Fight ( مبارزه ای) هستد که به صورت انحصاری برای کنسول Xbox360 طراحی و ساخته شده است که به طور کامل از Kinect

(کینکت) پشتیبانی می کند و شما  می توانید در انجام دادان این بازی بدون کنترلگر اقدام کنید  البته با امدن کیکنت بهتر این است که دیگر کنترل گر های خود را کنار بگذارید .

بازی از جایی شروع خواهد شد که شما کاراکتر خود را انتخاب می کنید و او را اماده ورود به مسابقات مرگبار می کنید مسابقه هایی که خود شما انها را انجام می دهید  در این بازی باید از تمام وجود خود استفاده کنید منظورم تمام اعضای بدنتان است که باید از انها استفاده کنید و خودتان را در مقابل دیدگان کینکت قرار دهید تا در بازی پیشرفت کنید. در این بازی وارد دنیای مبارزه های غیر قانونی می شوید مسابقه هایی که در انها فقط باید  مبارزه کنید دیگر از ترفند های موجود در دیگر بازی ها را نمی توانید در این بازی به اجرا بگذارید پس باید تمام سعی خود را برای شکست دادند دشمنانتان بکنید. کاراکتر شما فرزند فردی است که یکی از استادان مبارزات در سبک های مختلف است و شما برای باز یابی ابروی خود وارد مسابقات می شوید  شما از فنونی که پدرتان  از خود به جا گذاشته است استفاده می کنید .

در بازی FU شما دیگر تفنگ و جاگو نخواهید داشت باید با دست و پایتان مبارزه کنید  با پیشرفت در بازی مجموعه ای از فنون خشن و مرگبار را ازاد کنید از انها استفاده کنید و به بهترین مبارز تبدیل شوید. شما در بازی می توانید از50 نوع حرکت خشن استفاده کنید  و انها را می توانید ترکیب کنید و ححرکات و فنون جدیدی را به وجود اورید . به مبارزات حریفان خود توجه کنید و شیوه مبارزه انها را یاد بگیرید و همان حرکات را بر علیه انها استفاده کنید. مبارزات را پیروز شوید تا بتوانید شخصیت خود را ارتقا دهید .

در تریلر هایی که از بازی به نمایش گذاشته شده است  شاهد نواوری های زیادی هستید که نظیر انها را در کتر بازی ای دیده اید  گرافیک بازی  در سطح بالایی قرار دارد  . هنگام ضربه زدن  و زمان برخود ضربه به رقیب سیستم ذره ای فعال می شود که برای یک بازی مبارزه ای عالی است. در شب و روز در باران یا زیر نور شدید افتاب یا در هوای طوفانی به مبارزه بپردازید و از بازی کردن Fighter Uncaged لذت ببرید

تاریخ عرضه بازی نوامبر2010

نویسنده علیرضا محمد
برچسب ها: اولین نگاه به بازی Fighters Uncaged،
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 29 دی 1389 توسط علیرضا محمد

قالب وبلاگ

mouse code|mouse code

كد ماوس